Čertova krabička

zajištění daně u ukrajince plátce dphDomů

Podobné téma:
zajištění daně u ukrajince plá..
výpočet promile alkoholu v krv..
Externí:
recept na nakládané lišky
nakládané červené zelí herbář
Náhrada za pracovní úraz Zdanění
roční přivýdělek bez danění in..
výpočet základu daně při pozdn..
ARES plátce DPH
hledané osoby České republiky
snídaně s Novou
Moderátoři Snídaně s Novou
ověření plátce dph podle ič sl..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
vánoční dekorace tvoření z papíru Návo..
Bílá Voda
Olej do olejového radiátorů
povrch a objem krychle, kvádru příklady
bankomat Česká spořitelna
Freddie Mercury Under Pressure texty
zelené hnojivo na vlasy šampon
jak kouřit Kubánský doutník
lucie vondráčková přípravek na hubnutí..
Simona Plastics CZ Říčany Jažlovice Zd..
Péřové peřiny pro děti
řidičák že jej potřebuje k uspokojován..
Vodní Povrchové čerpadlo do studny
Adidas Active Bodies toaletní voda pán..
zúžená aorta
Adventní trhy v Strakonicích
Pažní tlakoměr
kurz US dolaru ké koruně
srdeční arytmie příznaky
Havran Edgar Allan Poe PDF

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

zajištění daně registrace... - BusinessCenter.cz
A poté každý měsíc zasílám formulář "Hlášení plátce daně"? za každého podnikatele zvlášť?A poté každý měsíc zasílám formulář "Hlášení plátce daně"? za každého podnikatele zvlášť?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/946628

hlášení plátce daně - zajištění - BusinessCenter.cz
Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu ohledně hlášení plátce daně o provedení srážky podle §38. Jsme s.r.o., musíme podávat toto hlášení elektronicky?Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu ohledně hlášení plátce daně o provedení srážky podle §38. Jsme s.r.o., musíme podávat toto hlášení elektronicky?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1142800

Zajištění daně - BusinessCenter.cz
Z těchto příjmů se daň vždy vybírá srážkou podle § 36/1/a/bod 1 ZDP bez ohledu na to, zda mají u plátce podepsané prohlášení k dani, či nikoliv.Z těchto příjmů se daň vždy vybírá srážkou podle § 36/1/a/bod 1 ZDP bez ohledu na to, zda mají u plátce podepsané prohlášení k dani, či nikoliv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/573999

Spěchá-zajištění daně - BusinessCenter.cz
Oni z výdělku odvádí daň "zajištění daně". Kdo je v tomto případě plátce? naše firma, nebo on? Kdo musí vyplnit hlášení plátce daně a daň odvést??Oni z výdělku odvádí daň "zajištění daně". Kdo je v tomto případě plátce? naše firma, nebo on? Kdo musí vyplnit hlášení plátce daně a daň odvést??
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/487687

OT Zajištění daně - BusinessCenter.cz
Re: OT Zajištění daně Týká se to pouze třetích zemí, nikoli EU. A pokud někdo podniká v ČR, ať už jako sro nebo stálá provozovna, tak je brán jako český subjekt.Re: OT Zajištění daně Týká se to pouze třetích zemí, nikoli EU. A pokud někdo podniká v ČR, ať už jako sro nebo stálá provozovna, tak je brán jako český subjekt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/637102

Zdanění nerezidentů je často úkolem plátce příjmu - Portál...
Nejen u DPH, ale také u daní z příjmů si stát usnadňuje práci a odpovědnost za zdanění přenáší na odběratele. V tomto článku si ukážeme, jaké druhy příjmů placených do zahraničí (nerezidentům) musí zdanit český plátce příjmu.Nejen u DPH, ale také u daní z příjmů si stát usnadňuje práci a odpovědnost za zdanění přenáší na odběratele. V tomto článku si ukážeme, jaké druhy příjmů placených do zahraničí (nerezidentům) musí zdanit český plátce příjmu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/dan-z-p ..

Zajištění daně
 Rozlišování mezi cizími a našimi státními příslušníky se promítlo i do zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů (dále jen „ZDP“), kde platí na ty „cizí“ přísnější metr. Takovou diskriminaci i vůči blízkým cizincům z jiných států Evropské... Rozlišování mezi cizími a našimi státními příslušníky se promítlo i do zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů (dále jen „ZDP“), kde platí na ty „cizí“ přísnější metr. Takovou diskriminaci i vůči blízkým cizincům z jiných států Evropské...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/dokument/?modul=li&cislo=95534

Přehled: Hraje se o čtyři varianty DPH - Idnes.cz
Dva měsíce před koncem roku stále není jasné, jaké budou sazby DPH. Změní se však i tehdy, jestliže poslanci neudělají vůbec nic.Dva měsíce před koncem roku stále není jasné, jaké budou sazby DPH. Změní se však i tehdy, jestliže poslanci neudělají vůbec nic.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/ctyri-varianty-dph. ..

Obecně prospěšná společnost | otazkyodpovedi.cz
Otázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Obecně prospěšná společnostOtázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Obecně prospěšná společnost
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autor.otazkyaodpovedi.cz/cz/otazky/vecny-regi ..

Litva: Základní charakteristika teritoria, ekonomický přehled...
Zahraniční investor investující více než 1 mil. USD a přitom vlastnící alespoň 30% základního kapitálu firmy po dobu pěti let neplatí žádnou daň a dalších 10 let platí jen 50% daně ze zisku.Zahraniční investor investující více než 1 mil. USD a přitom vlastnící alespoň 30% základního kapitálu firmy po dobu pěti let neplatí žádnou daň a dalších 10 let platí jen 50% daně ze zisku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businessinfo.cz/cs/clanky/litva-zakladni-char ..


Prosím o radu-ukrajinka a živnost.list - BusinessCenter.cz
Dobrý den,ukrajinka s českým živnostenským listem pro naší společnost provádí úklidové práce.Tyto služby nám fakturuje,není plátce DPH.Vztahuje se v tomto případě pro naší společnost povinný odvod zajišťovací daně dle par.38e zákona o...Dobrý den,ukrajinka s českým živnostenským listem pro naší společnost provádí úklidové práce.Tyto služby nám fakturuje,není plátce DPH.Vztahuje se v tomto případě pro naší společnost povinný odvod zajišťovací daně dle par.38e zákona o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/261649

zajištění daně - BusinessCenter.cz
Dobrý den, fakturuje nám ukrajinec za provedené stavební práce, provedli jsme zajištění daně (10%) a nyní vypisuji hlášení, které se musí odevzdat na FÚ.Dobrý den, fakturuje nám ukrajinec za provedené stavební práce, provedli jsme zajištění daně (10%) a nyní vypisuji hlášení, které se musí odevzdat na FÚ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/675170

Faktura od cizince - 10 % nějaká daň ? - BusinessCenter.cz
A musí se na to vyplňovat na FU takový pěkný formulář - Hlášení Plátce DANĚ o provedení srážky zajištění daně ze zdanitelných přijmů.A musí se na to vyplňovat na FU takový pěkný formulář - Hlášení Plátce DANĚ o provedení srážky zajištění daně ze zdanitelných přijmů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/379568

Cizinec na živnostenský list - BusinessCenter.cz
Re: Cizinec na živnostenský list Říká se tomu zajištění daně, §38e, žádná registrace, je na to zvláštní formulář - bílý - Oznámení plátce daně o dani z příjmu vybírané srážkou.Re: Cizinec na živnostenský list Říká se tomu zajištění daně, §38e, žádná registrace, je na to zvláštní formulář - bílý - Oznámení plátce daně o dani z příjmu vybírané srážkou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/160015

Nižší DPH i dotace na obnovu lesů. Stát představil plán boje s...
Ministerstvo zemědělství představilo sérii kroků pro boj s kůrovcem. Očekává se další zhoršování kalamity i mimo Moravu. Majitelé lesů by měli mít možnost...Ministerstvo zemědělství představilo sérii kroků pro boj s kůrovcem. Očekává se další zhoršování kalamity i mimo Moravu. Majitelé lesů by měli mít možnost...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bizinet.cz/clanek/nizsi-dph-i-dotace-na-obnov ..

5
a správa daně z přidané hodnoty.a správa daně z přidané hodnoty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

newsletter.wolterskluwer.cz/oao_cas/OaO_05_20 ..

Zpravodajství
Odpověď: Dle §9 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, jsou základem daně příjmy z pronájmu nemovitostí nebo jejich částí, snížené o výdaje vynaložené na jejich dosažení, zajištění a udržení.Odpověď: Dle §9 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, jsou základem daně příjmy z pronájmu nemovitostí nebo jejich částí, snížené o výdaje vynaložené na jejich dosažení, zajištění a udržení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

finance.idnes.cz/odpovedi.aspx?t=PORADNA&stra ..

Mendelova Zemědělská A Lesnická Univerzita V BRNĚ Srovnávací...
1 Mendelova Zemědělská A Lesnická Univerzita V BRNĚ Provozně ekonomická fakulta Ústav účetnictví a dan&iacut...1 Mendelova Zemědělská A Lesnická Univerzita V BRNĚ Provozně ekonomická fakulta Ústav účetnictví a dan&iacut...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/mendelova-zemdlska-a-lesnicka-unive ..

Podil na zisku nerezidentum
Registrovaný uživatel z portálu účetní kavárna, daňaři online nebo otázky a odpovědi? 4: speciální pravidla pro základ daně u dividendových příjmů z investičního fondu a z podílových listů: –pro zamezení dvojího ekonomického zdanění příjmů...Registrovaný uživatel z portálu účetní kavárna, daňaři online nebo otázky a odpovědi? 4: speciální pravidla pro základ daně u dividendových příjmů z investičního fondu a z podílových listů: –pro zamezení dvojího ekonomického zdanění příjmů...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bluesystem.cz/pujcka/podil-na-zisku-nerezidentum

Textová podoba smlouvy - Hlídač státu.
Odvedením DPH na účet příslušného správce daně v případech dle předchozí věty se považuje tato část ceny zdanitelného plnění za řádně uhrazenou.Odvedením DPH na účet příslušného správce daně v případech dle předchozí věty se považuje tato část ceny zdanitelného plnění za řádně uhrazenou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hlidacstatu.cz/TextSmlouvy/5104616?hash=8e77e ..

Počet záznamů:20

zajištění daně u ukrajince plátce dph
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0005:47:38