Čertova krabička

zúžená aorta



Domů

Podobné téma:
zúžená aorta
Externí:
aortální stenóza chirurgická t..
aortální oblouk
kombinovana deg aortální vada
významná aortální stenóza
aortální stenoza a břišní oper..
Aortální chlopně
Bikuspidální aortální chlopeň
choroby choroby aortální chlopně
aortální chlopeň-výměna mechan..
kombinovaná kalcifikovaná aort..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
internetová televize XTV Paroubek
houbová omáčka recept od babicky sex
pečené Hovězí svíčkové maso v troubě
televizní stolek bílý rohový
chlapecké jména v českém kalendáři
nápady na vánoční dekoraci fotogalerie
nabídka manuální Domácí práce Plzeň
Pečené Vepřové kole kolen v hořčici po..
Dámské zimní boty Akce Adidas
motokramek jelinek zlin
Polepy na Auto Škoda Fabia RS
AC/DC revival
Adidas Dámské zimní boty
povinnost Náhradní plnění
chytrý stylingový přípravek-lepkavý krém
mezinárodní zkoušky z angličtiny horní..
Jak dlouho vařit klobásy
Affiliate marketing
Průkaz energetické náročnosti budovy P..
Plotové pole

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Koarktace aorty: příznaky, léčba (coarctatio aortae) - Vitalion...
Do Brna jsem tedy zajel a byla mi sdělena skutečnost, že aorta je opět zúžená z běžných 25 mm na 9 mm a že by se můj problém měl řešit reoperací.Do Brna jsem tedy zajel a byla mi sdělena skutečnost, že aorta je opět zúžená z běžných 25 mm na 9 mm a že by se můj problém měl řešit reoperací.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemoci.vitalion.cz/koarktace-aorty

Koarktace aorty a její léčba
Zúžená část aorty koarktaci má jakousi „brána“, zpoždění krev špičkových odděleních. Výše zúžení cévy rozšíří, tlak se zvyšuje v nich, hypertrofie levé komory srdeční nucený.Zúžená část aorty koarktaci má jakousi „brána“, zpoždění krev špičkových odděleních. Výše zúžení cévy rozšíří, tlak se zvyšuje v nich, hypertrofie levé komory srdeční nucený.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

che.ottitres.ru/diagnostika/8261-koarktace-ao ..

Rozšíčená plícnice/zúžená aorta u miminka - Diskuse - eMimino...
Rozšíčená plícnice/zúžená aorta u miminka už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Rozšíčená plícnice/zúžená aorta u miminka už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/rozsicena-plicnicezuzena-a ..

Koarktace aorty - Diskuse - eMimino.cz
Koarktace aorty už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Koarktace aorty už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/koarktace-aorty-72058

Koarktace aorty (COA) – Srdíčkáři
Koarktace je zúžení v cévní stěně, aorta je tepna, která odvádí okysličenou krev ze srdce do celého těla.Koarktace je zúžení v cévní stěně, aorta je tepna, která odvádí okysličenou krev ze srdce do celého těla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

srdickari.cz/2017/02/25/koarktace-aorty-coa-2

Lehce rozšířená plícnice / zúžená aorta u miminka - Modrý koník
Holky,je tady některá,která má podobný problém ? Jsem v 3.trimestru a minulý týden (34.TT) mi při běžné prohlídce gyn. dr. zjistila rozšíření plícnice a zúžení aorty u mého miminka.Holky,je tady některá,která má podobný problém ? Jsem v 3.trimestru a minulý týden (34.TT) mi při běžné prohlídce gyn. dr. zjistila rozšíření plícnice a zúžení aorty u mého miminka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/forum/detske-zdravotni-problemy ..

Koarktace aorty | Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
Nedokrvení střev způsobuje břišní anginu a zúžení tepen dolních končetin může způsobovat jejich bolesti při chůzi, kdy končetiny potřebují více krve než je zúžená aorta schopna jim dodat.Nedokrvení střev způsobuje břišní anginu a zúžení tepen dolních končetin může způsobovat jejich bolesti při chůzi, kdy končetiny potřebují více krve než je zúžená aorta schopna jim dodat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stefajir.cz/koarktace-aorty

Stenóza aorty: Genetická srdeční vada, jež vašeho psa dokáže...
Zúžená chlopeň omezuje tok krve z levé komory do aorty, čímž dochází k jejímu přetěžování tlakem. Funguje vlastně jako jakýsi ventil, jenž usměrňuje tok krve ze srdce do velkého krevního oběhu.Zúžená chlopeň omezuje tok krve z levé komory do aorty, čímž dochází k jejímu přetěžování tlakem. Funguje vlastně jako jakýsi ventil, jenž usměrňuje tok krve ze srdce do velkého krevního oběhu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vernypes.cz/stenoza-aorty-geneticka-srdecni-v ..

Těhotenství Magdy probíhalo v pořádku. Přišel šok: Synovi...
Koarktace aorty u dětí je vrozená vada charakteristická zúžením hlavní tepny vedoucí ze srdce. Koarktace aorty způsobuje rozdíl v krevním tlaku nad a pod místem zúžení. Jak se koarktace aorty projevuje, diagnostikuje a léčí?Koarktace aorty u dětí je vrozená vada charakteristická zúžením hlavní tepny vedoucí ze srdce. Koarktace aorty způsobuje rozdíl v krevním tlaku nad a pod místem zúžení. Jak se koarktace aorty projevuje, diagnostikuje a léčí?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/zdravi/koarktace-aorty-nemoce-srdce- ..

Koarktace (zúžení) aorty: příčiny, symptomy, chirurgická léčba...
Navzdory tomu, že dítě roste, budete muset provést takovou operaci několikrát - v zúžená aorta zavedlo zvláštní katetr s balónkem, s nímž rozšířit zúžené místo.Navzdory tomu, že dítě roste, budete muset provést takovou operaci několikrát - v zúžená aorta zavedlo zvláštní katetr s balónkem, s nímž rozšířit zúžené místo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

che.ottitres.ru/diagnostika/6538-koarktace-z% ..


Aorta a plicnice - Diskuze - eMimino.cz
Aorta a plicnice už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Aorta a plicnice už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emimino.cz/diskuse/aorta-a-plicnice-220532

Koarktace aorty a jiné srdeční defekty - Modrý koník
Ze srdce odstupuje vzestupná aorta, která pak tvoří oblouk a stáčí se dolů. V místě oblouku z aorty odstupují tepny přivádějící krev horním končetinám a hlavě.Ze srdce odstupuje vzestupná aorta, která pak tvoří oblouk a stáčí se dolů. V místě oblouku z aorty odstupují tepny přivádějící krev horním končetinám a hlavě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modrykonik.cz/blog/srdickari/article/koarktac ..

Koarktace aorty – Vesin
Možnosti léčby koarktace aorty závisí na vašem věku, když jste diagnostikována jste a jak se zúžily vaše aorta je. Jiné srdeční vady mohou být opraveny současně jako koarktace aorty.Možnosti léčby koarktace aorty závisí na vašem věku, když jste diagnostikována jste a jak se zúžily vaše aorta je. Jiné srdeční vady mohou být opraveny současně jako koarktace aorty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vesin.sunpter.com/koarktace-aorty

Cévní chirurgie | Doktorka.cz
Problémy s cévami trápí většinu dospělých. Přispívají k nim kouření, strava plná cholesterolu, vysoký tlak, cukrovka a málo pohybuProblémy s cévami trápí většinu dospělých. Přispívají k nim kouření, strava plná cholesterolu, vysoký tlak, cukrovka a málo pohybu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravi.doktorka.cz/cevni-chirurgie

Koarktace aorty – Vesint
Koarktace aorty se týká zúžení aorty, která omezuje množství okysličené krve, které se mohou šířit na spodní části těla.Koarktace aorty se týká zúžení aorty, která omezuje množství okysličené krve, které se mohou šířit na spodní části těla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vesint.ayeso.com/clanek/koarktace-aorty

Koarktace aorty u dětí – Lékařství
Aorta je hlavní tepna, že nese okysličenou krev ze srdce do těla. Aortarctia – zúžení aorty, která zpomaluje nebo blokuje průtok krve. Toto onemocnění je často spojena s jinými kardiovaskulárními poruchami, jako je například abnormalit...Aorta je hlavní tepna, že nese okysličenou krev ze srdce do těla. Aortarctia – zúžení aorty, která zpomaluje nebo blokuje průtok krve. Toto onemocnění je často spojena s jinými kardiovaskulárními poruchami, jako je například abnormalit...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

omedicine.info/cs/aortic-coarctation-child.html

Diagnóza: Umělá chlopeň — iVysílání — Česká televize
Diagnóza: Umělá chlopeň, Příběhy moderní medicíny Nahlédněte do kompletního videoarchivu, setříděného podle oboruDiagnóza: Umělá chlopeň, Příběhy moderní medicíny Nahlédněte do kompletního videoarchivu, setříděného podle oboru
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/1095946610-diagnoz ..

Technická Univerzita v Liberci. Fakulta strojní. Katedra...
Seznam obrázků Obr. 1.1 Typy výdutí... 2 Obr. 1.2 Schéma žíly vs. tepny ... 3 Obr. 1.3 Zdravá tepna vs. tepna zúžená aterosklerózou... 4 Obr. 1.4 Výduť břišní aorty... 5 Obr. 1.5 Model břišní aorty rozdvojující se na tepny stehenníSeznam obrázků Obr. 1.1 Typy výdutí... 2 Obr. 1.2 Schéma žíly vs. tepny ... 3 Obr. 1.3 Zdravá tepna vs. tepna zúžená aterosklerózou... 4 Obr. 1.4 Výduť břišní aorty... 5 Obr. 1.5 Model břišní aorty rozdvojující se na tepny stehenní
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/technicka-univerzita-v-liberci-faku ..

Zúžené cévy na nohách: častý problém kuřáků články a rady
Informace a články o tématu Zúžené cévy na nohách: častý problém kuřáků. Praktické tipy o zdraví a Zúžené cévy na nohách: častý problém kuřáků. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.Informace a články o tématu Zúžené cévy na nohách: častý problém kuřáků. Praktické tipy o zdraví a Zúžené cévy na nohách: častý problém kuřáků. Podrobné informace., které se vám budou snadno a rychle vařit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lecitnemoc.cz/z%C3%BA%C5%BEen%C3%A9+c%C3%A9vy ..

Počet záznamů:19

zúžená aorta
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0003:55:46